Абоненти ВОЛІ тепер можуть придбати додаткове устаткування за три «кліки»

16.07.2013

ВОЛЯ робить ще один крок у напрямі поліпшення обслуговування абонентів, спрощуючи процес замовлення обладнання. Тепер абонент може замовити доставку й налаштування САМ-модуля, Wi-Fi-маршрутизатора (роутера) або універсального пульта прямо додому − через сайт компанії volia.com.

Зробити це так само просто і зручно, як у будь-якому інтернет- магазині, з тією лише різницею, що, крім доставки, компанія бере на себе також установку, налаштування обладнання та навчання користуванню ним.

− Ми й далі працюємо над спрощенням процесів обслуговування, − говорить Олег Нестеренко, начальник відділу розвитку і маркетингу продуктів компанії ВОЛЯ. − І тепер навіть не дуже технічно підкований користувач, замовивши у нас обладнання, може бути впевнений, що не залишиться зі складною технікою сам на сам. Наш технічний спеціаліст, який виконає замовлення, виступить у трьох ролях: кур'єра, консультанта й майстра. Додаткова перевага − у процесі відбору постачальників і моделей устаткування ми ретельно тестуємо в лабораторії кожен зразок, аби гарантувати його ідеальну роботу.

Щоб замовити обладнання, абоненту потрібно заповнити заявку прямо на сайті в підрозділі «Обладнання» розділу «Інтернет» або «Телебачення», після чого з ним зв'яжеться консультант для обговорення умов доставки. Обладнання привезе технічний спеціаліст ВОЛІ, який його підключить і налаштує. Нині у продажу є:

Обладнання Вартість, із ПДВ
CAM-модуль 299,00 грн
Wi-Fi- роутер 150 Мбіт/с 199,00 грн
Wi-Fi-роутер 300 Мбіт/с, DualBand 699,00 грн

Для нових абонентів діє спеціальна акція, яка дає змогу придбати перелічені пристрої зі знижкою. Вартість САМ-модуля за акцією становитиме 239 грн, а Wi-fi-роутер 150 Мб можна взяти за 170 грн. Вартість доставки та налаштування обладнання для всіх абонентів − від 40 грн до 60 грн залежно від міста.

Протягом останніх двох років ВОЛЯ активно вдосконалює корпоративний сайт. Його функціонал став більш зрозумілим і зручнішим, а послуги й сервіси − доступнішими для абонентів. На сайті можна замовити підключення послуг, обслуговування, скористатися онлайн-підтримкою. Абоненти компанії всіх 29 міст присутності ВОЛІ можуть зайти в особистий кабінет Порталу абонента і отримати вичерпну інформацію про свій план підписки, стан рахунку, а також керувати своїми послугами і поповнювати рахунок.

Прес-реліз
Завантажити, 298 КБ